Dane adresowe

Hurtownia Zoologiczna ARA
ul.Jutrzenki 83 B
02-230 Warszawa

tel. kom. 608 396 777
tel. 22 863 41 35
tel. 22 863 31 16
tel. 22 798 33 56
tel. 22 882 40 20
fax. 22 863 41 36


E-mail: ara@ara.waw.pl
Strona www: www.ara.waw.pl

Osoby do kontaktu

Grzegorz Kostrzewa
tel. 734 161 004
grzegorz.k@ara.waw.pl
województwo: mazowieckie

Artur Gregorczyk
tel. 696 771 387
artur@ara.waw.pl
województwa: mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Piotr Dzikowski
tel. 734 167 400
dzikowski@ara.waw.pl
województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie

kierownik działu:

Celina Sarwacka
tel. 734-167-402
celina@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Bogusława (Ania) Ignaczak
tel. 734 167 412
ania@ara.waw.pl

Agnieszka Pelak
tel. 734 167 403
agnieszka.p@ara.waw.pl
spedycja towaru

Monika Janowska
tel. 734 167 414
monika@ara.waw.pl

Agnieszka Demiańczuk
tel. 734 167 405
agnieszka.d@ara.waw.pl

kierownik działu:

Marta Kubak
tel. 604 827 206
marta@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Joanna Jakubowska
tel. 734 167 408
joanna@ara.waw.pl

Aleksandra Fengler
tel. 734 167 408
aleksandra@ara.waw.pl

Katarzyna Malinowska
tel. 734 167 407
katarzyna.m@ara.waw.pl

Grzegorz Demiańczuk
tel. 734 167 407
grzegorz@ara.waw.pl

Robert Strasenburg
tel. 734 167 407
robert.s@ara.waw.pl

kierownik działu:

Tomasz Małachowski
tel. 734 167 401
tomasz@ara.waw.pl
rejestracja nowych klientów

sprzedawcy:

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
marta.b@ara.waw.pl
rejestracja nowych klientów

Tomasz Kłudkiewicz
tel. 734 167 409
tomasz.k@ara.waw.pl

Andrzej Szymański
tel. 734 167 406
magazyn@ara.waw.pl
kierownik magazynu

Rejestracja:

Tomasz Małachowski
tel. 734 167 401
rejestracja@ara.waw.pl

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
rejestracja@ara.waw.pl

Reklamacje:

Tomasz Małachowski
tel. 734 167 401
reklamacje@ara.waw.pl

Lokalizacja hurtowni

Godziny otwarcia

pn-pt:7:00 - 16:00
sb:7:00 - 12:00
nd:nieczynne