Dane adresowe

Hurtownia Zoologiczna ARA Sp. z o.o.
ul.Jutrzenki 83 B
02-230 Warszawa
NIP: 522-313-49-12
KRS: 0000744027

tel. kom. 608 396 777
tel. 22 863 41 35
tel. 22 863 31 16
tel. 22 798 33 56
tel. 22 882 40 20
fax. 22 863 41 36


E-mail: ara@ara.waw.pl
Strona www: www.ara.waw.pl

Osoby do kontaktu

Wojciech Kubak
tel. +48 505 217 838
wk@ara.waw.pl
województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Grzegorz Demiańczuk
tel. +48 734 161 004
grzegorz@ara.waw.pl
województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Artur Gregorczyk
tel. +48 696 771 387
artur@ara.waw.pl
województwa: mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Piotr Dzikowski
tel. +48 734 167 400
dzikowski@ara.waw.pl
województwa: opolskie, śląskie, łódzkie

Grzegorz Wcisło
tel. +48 532 409 086
grzegorz.w@ara.waw.pl
województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Rafał Wojdat
tel. +48 532 402 931
rafal@ara.waw.pl
województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie

Wojciech Kubak
wk@ara.waw.pl

kierownik działu:

Agnieszka Demiańczuk
tel. 734 167 405
agnieszka.d@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Bogusława (Ania) Ignaczak
tel. 734 167 404
ania@ara.waw.pl

Celina Sarwacka
tel. 734 167 402
celina@ara.waw.pl

Wioletta Skorupka
tel. 734 167 404
wiola@ara.waw.pl

wysyłki kurierskie:

Agnieszka Pelak
tel. 734 167 403
agnieszka.p@ara.waw.pl

Adrianna Pławczyk
tel. 734 167 414
ada@ara.waw.pl

kierownik działu:

Katarzyna Malinowska
tel. 734 167 407
katarzyna@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Aleksandra Fengler
tel. 734 167 408
aleksandra.f@ara.waw.pl

Bartosz Balasiński
tel. 734 167 401
bartosz@ara.waw.pl

kierownik działu:

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
marta.b@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Tomasz Kłudkiewicz
tel. 734 167 409
tomasz.k@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Paweł Kapuśniak
tel. 734 167 411
pawel@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Bogusz Moskaluk
tel. 734 167 412
bogusz@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Bartosz Balasiński
tel. 734 167 401
bartosz@ara.waw.pl

Agnieszka Pelak
tel. 734 167 403
agnieszka.p@ara.waw.pl

Adrianna Pławczyk
tel. 734 167 414
ada@ara.waw.pl

kierownik magazynu:

Artur Kamiński
tel. 734 167 413
artur.k@ara.waw.pl
magazyn@ara.waw.pl

Rejestracja:

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
rejestracja@ara.waw.pl

Adrianna Pławczyk
tel. 734 167 414
rejestracja@ara.waw.pl

Agnieszka Demiańczuk
tel. 734 167 405
rejestracja@ara.waw.pl



Reklamacje:

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
reklamacje@ara.waw.pl

Agnieszka Demiańczuk
tel. 734 167 405
reklamacje@ara.waw.pl

Nasi przedstawiciele

Lokalizacja hurtowni

Godziny otwarcia

pn-pt:7:00 - 16:00
sb:7:00 - 12:00
nd:nieczynne