Dane adresowe

Hurtownia Zoologiczna ARA Sp. z o.o.
ul.Jutrzenki 83 B
02-230 Warszawa
NIP: 522-313-49-12
KRS: 0000744027

tel. kom. 608 396 777
tel. 22 863 41 35
tel. 22 863 31 16
tel. 22 798 33 56
tel. 22 882 40 20
fax. 22 863 41 36


E-mail: ara@ara.waw.pl
Strona www: www.ara.waw.pl

Osoby do kontaktu

Wojciech Kubak
tel. +48 505 217 838
wk@ara.waw.pl
województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie

Grzegorz Demiańczuk
tel. +48 734 161 004
grzegorz@ara.waw.pl
województwa: mazowieckie, podlaskie, łódzkie

Artur Gregorczyk
tel. +48 696 771 387
artur@ara.waw.pl
województwa: mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Piotr Dzikowski
tel. +48 734 167 400
dzikowski@ara.waw.pl
województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie

kierownik działu:

Celina Sarwacka
tel. 734-167-402
celina@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Bogusława (Ania) Ignaczak
tel. 734 167 412
ania@ara.waw.pl

Agnieszka Pelak
tel. 734 167 403
agnieszka.p@ara.waw.pl
spedycja towaru

Agnieszka Demiańczuk
tel. 734 167 405
agnieszka.d@ara.waw.pl

Natalia Lisowska
tel. 734 167 414
natalia@ara.waw.pl

kierownik działu:

Marta Kubak
tel. 604 827 206
marta@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Joanna Jakubowska
tel. 734 167 408
joanna@ara.waw.pl

Aleksandra Fengler
tel. 734 167 408
aleksandra.f@ara.waw.pl

Katarzyna Malinowska
tel. 734 167 407
katarzyna@ara.waw.pl

Robert Strasenburg
tel. 734 167 407
robert.s@ara.waw.pl

kierownik działu:

Marta Bielińska
tel. 734 167 401
marta.b@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Tomasz Kłudkiewicz
tel. 734 167 409
tomasz.k@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Paweł Kapuśniak
tel. 734 167 411
pawel@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Adrianna Pławczyk
tel. 734 167 401
ada@ara.waw.pl

kierownik magazynu:

Artur Kamiński
tel. 734 167 406
artur.k@ara.waw.pl
magazyn@ara.waw.pl

Andrzej Szymański
tel. 734 167 406
magazyn@ara.waw.pl

Rejestracja:

Marta Bielińska
tel. 734 167 401
rejestracja@ara.waw.pl

Reklamacje:

Marta Bielińska
tel. 734 167 401
reklamacje@ara.waw.pl

Lokalizacja hurtowni

Godziny otwarcia

pn-pt:7:00 - 16:00
sb:7:00 - 12:00
nd:nieczynne