Dane adresowe

Hurtownia Zoologiczna ARA Sp. z o.o.
ul.Jutrzenki 83 B
02-230 Warszawa
NIP: 522-313-49-12
KRS: 0000744027

tel. kom. 608 396 777
tel. 22 863 41 35
tel. 22 863 31 16
tel. 22 798 33 56
tel. 22 882 40 20
fax. 22 863 41 36


E-mail: ara@ara.waw.pl
Strona www: www.ara.waw.pl

Osoby do kontaktu

Wojciech Kubak
tel. +48 505 217 838
wk@ara.waw.pl
województwa: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Grzegorz Demiańczuk
tel. +48 734 161 004
grzegorz@ara.waw.pl
województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Artur Gregorczyk
tel. +48 696 771 387
artur@ara.waw.pl
województwa: mazowieckie, lubelskie, świętokrzyskie

Piotr Dzikowski
tel. +48 734 167 400
dzikowski@ara.waw.pl
województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, łódzkie

Grzegorz Wcisło
tel. +48 532 409 086
grzegorz.w@ara.waw.pl
województwa: małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Barbara Przesór - Piekarz
tel. +48 532 402 931
barbara@ara.waw.pl
województwa: małopolskie, opolskie, śląskie

Wojciech Kubak
wk@ara.waw.pl

kierownik działu:

Agnieszka Demiańczuk
tel. 734 167 414
agnieszka.d@ara.waw.pl

sprzedawcy:

Bogusława (Ania) Ignaczak
tel. 734 167 404
ania@ara.waw.pl

Ewa Pawłowska
tel. 734 167 405
ewa@ara.waw.pl

Celina Sarwacka
tel. 734 167 402
celina@ara.waw.pl

kierownik działu:

Katarzyna Malinowska
tel. 734 167 407
katarzyna@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Paweł Kapuśniak
tel. 734 167 411
pawel@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Bogusz Moskaluk
tel. 734 167 412
bogusz@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
marta.b@ara.waw.pl

Specjalista ds. Zakupów

Natalia Lisowska
tel. 734 167 401
natalia@ara.waw.pl

Agnieszka Pelak
tel. 734 167 403
agnieszka.p@ara.waw.pl

Agnieszka Demiańczuk
tel. 734 167 414
agnieszka.d@ara.waw.pl

kierownik magazynu:

Artur Kamiński
tel. 734 167 413
artur.k@ara.waw.pl
magazyn@ara.waw.pl

Legowiska / Klatki

Tomasz Kłudkiewicz
tel. 532 790 537
tomasz.k@ara.waw.pl

Rejestracja:

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
rejestracja@ara.waw.pl

Ewa Pawłowska
tel. 734 167 405
rejestracja@ara.waw.pl



Reklamacje:

Marta Bielińska
tel. 734 167 409
reklamacje@ara.waw.pl

Ewa Pawłowska
tel. 734 167 405
reklamacje@ara.waw.pl

Nasi przedstawiciele

Lokalizacja hurtowni

Godziny otwarcia

pn-pt:7:00 - 16:00
sb:nieczynne
nd:nieczynne