29

Lat na rynku

5700

Klientów

20657

Produktów w bazie

3000 m2

Powierzchni handlowej

O firmie

Hurtownia Zoologiczna ARA już od ponad 20 lat zajmuje się dystrybucją produktów zoologicznych najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować wysokie standardy obsługi.

Współpracujemy z firmami zoologicznymi: internetowymi, jak i stacjonarnymi, zajmującymi się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz usługami. Dbamy o wzajemne relacje i zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów.

DOBRY KONTAKT TO PODSTAWA

W kontakcie z klientem cenimy sobie wzajemną komunikację i indywidualne podejście. Liczne rozmowy oraz doświadczenia pozwoliły nam dokładnie określić wzajemne oczekiwania oraz wypracować trwałe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalnym podejściu.

W każdym przypadku staramy się wysłuchać sugestii i propozycji dotyczących obsługi - ciągle szukamy okazji aby ulepszyć naszą komunikację z klientami.

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

W trosce o jakość współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, dzięki czemu zawsze dostarczamy Państwu sprawdzone produkty.

Co ważne, staramy się wciąż poszerzać asortyment i uzupełniać go o nowe artykuły, zgodne z panującymi trendami na rynku. Nie umkną nam żadne nowości!

Służymy fachową poradą, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy w wyborze produktu oraz pomożemy w każdej sprawie dotyczącej zamówienia.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Sprawdź zakładkę kontakt!